fbpx

CNC állásajánlatok

CNC munkát keres Németországban?

Van CNC végzettsége, és erős alap német nyelvtudása?

Szeretne német bejelentéssel, hosszú távú németországi állást?

Német partnereink a következő munkakörökbe keresnek folyamatosan, hosszú távra munkaerőt:

  • CNC – gépkezelő
  • CNC – maró
  • CNC – esztergályos
  • CNC – programozó

Töltse ki jelentkezési űrlapunkat, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Miért a Silverhand?

- minden esetben ingyenes a munkánk
- nincsenek rejtett költségeink, nincs közvetítői díjunk
- partnereink szervezett szállást biztosítanak
- német nyelvű pályázati profilt készítünk
- tanácsokkal látjuk el a pályázókat

Kinek tudunk segíteni?

- akinek van erős alap német nyelvtudása
- aki Németországban keres állást, mint CNC - s
- akinek van minimum 1-3 év munkatapasztalata CNC munkakörben
- akit érdekel hosszú távú, német bejelentésű CNC állás

Tudta?

- magyar nyelvű kapcsolattartók maradunk munkába állást követően is
- külföldi bejelentésű az állásajánlatunk - jelen esetben német munkaszerződés
- a német munkáltató biztosít (kint) magyar nyelvű ügyintézőt, kapcsolattartót