Teherautó sofőr (Németország)

Munkavégzés helye: Németország, Berkheim
11,39 EUR Bruttó / óra
Bér
40 EUR Nettó / munkanap
Kiegészítő pénz
Szervezett
Szállás
Német
Szükséges nyelvtudás

A SILVERHAND Hungary a lengyel SILVERHAND cégcsoport tagja. Célunk, hogy a szakképzett munkaerő számára korrekt, tisztességes és megfelelő életszínvonalat biztosító külföldi munkákat kínáljunk

Nem csak a megfelelő pozíció megtalálásában segítünk a munkavállalóknak, de pályázati anyaguk összeállításától kezdve egészen a kiutazáson át a kint tartózkodásig tartjuk velük a kapcsolatot, és segítjük őket.

561 - Szállítás, Logisztika

Az Ön feladata:

  • Nagy mennyiségű áru helyi szállítása, ki – és berakodása nyerges vontatóval

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: bruttó 11,39 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó 40 euró / munkanap)
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450 euró között)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CE kategóriás jogosítvány + GKI kártya + tachográf kártya
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra – Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ajánlat, várjuk jelentkezését!

  • Németország, Berkheim
    Munkavégzés helye
  • 11,39 EUR Bruttó / óra
    Bér
  • 40 EUR Nettó / munkanap
  • Szervezett
    Szállás
  • Német

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai Silverhand Hungary Kft., valamint a pályázati eljárásban résztvevők általi felhasználásához.
Ön jogosult személyes adataihoz bármikor hozzáférni, azokat módosítani vagy törölni. Kérjük, értesítsen bennünket, ha az előzetes beleegyezés ellenére nem járul hozzá a mellékelt jelentkezési lapon feltüntetett személyes adatai feldolgozásához Hillender Tímea (Silverhand Hungary Kft. 1054 Budapest Honvéd utca 8) által. Az Ön személyes adatait a Lengyelország és az Európai Gazdasági Térség jelenlegi és jövőbeni felvételi eljárásai során a kérelem kézhezvételének napjától számított 3 évig kezeljük. Az Ön beleegyezése önkéntes, és bármikor visszavonható azáltal, hogy nyilatkozatot küld e-mailben (rodo@silverhand.eu), vagy a fent megadott irodai címre. Kérjük, olvassa el adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon (www.silverhand.hu).

Jogalap: AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS (EU) 2016/679 RENDELETE a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről (általános adatvédelmi rendelet, GDPR rendelet)

Telefonszám: +36 70 883 5322