Munkaajánlat

Zsaluzóács – Ausztria, Ybbs an der Donau

Munkavégzés helye: Ausztria, Ybbs an der Donau

Munkakezdés: azonnal

  Kiemelt osztrák partnerünkhöz keresünk hosszútávra Ausztriába

Zsaluzóácsokat  (5fő)

Az Ön feladatai tapasztalattól és pozíciótól függően:

– Építkezéseken ács munkálatok

– Zsaluzás

– Új építkezések, felújítások

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– iskolai végzettség ácsként

– szakmai tapasztalat

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)

– fizetés szakembernek: bruttó 14,20 euró + pótlékok + nettó kiegészítő pénz (Auslöse) + osztrák partner által biztosított ingyenes szállás

– túlórázási lehetőség

– szabadság

– munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

– német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!