Munkaajánlat

Villanyszerelő (energetika, épület technika)

Munkavégzés helye: Ingolstadt környéke

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Villanyszerelőket energetikai és épület technikai feladatokra

Az Ön feladatai

– villanyszerelési munkák elvégzése ipari projektekben (autóiparban és ingatlan szektorban)

– kapcsolási rajz alapján ipari rendszerek kiépítése, ellenőrzése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– villanyszerelő végzettség

– szakmai tapasztalat

– saját autó + B kategóriás jogosítvány (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (azaz német bejelentés, biztosítás)

– hosszútávú munkalehetőség

– fizetés: nettó 1600-2200 euró / hó (1. adóosztály esetén) + német partner által biztosított szállás

– túlórázási lehetőség

– szabadság

– munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

– német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!