Munkaajánlat

Villanyszerelő

Munkavégzés helye: Freiburg, Memmingen, Stuttgart

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Villanyszerelőket

Az Ön feladatai:

- egyénileg, vagy 2 fős csapatban villanyszerelési munkák

- elektromos berendezések kivitelezése

- világító berendezések üzembe helyezése

- régi elemek, berendezések, kébelek cseréje

- különféle építkezési projekteken való munka: iskola, egyetem, bevásárlóközpont

Amit Öntől várunk:

- kommunikációs szintű német nyelvtudás

- szakmai tapasztalat

- szakirányú végzettség

- saját autó

Amit nyújtunk:

- német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)

- hosszútávú munkalehetőség

- fizetés: 11 euró bruttó órabér + 45 euró kiegészítő pénz (Auslöse) minden munkanap után +  német partner által biztosított szállás

- túlórázási lehetőség

- szabadság

- munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

- német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!