Munkaajánlat

Turistabusz vezető Európában

Munkavégzés helye: Németország

Munkavégzés kezdete: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra

Turistabusz vezetőket

Az Ön feladatai:

– turistacsoportok szállítása Európában

Amit Öntől várunk:

– minimum erős kommunikációs szintű angol (B1-B2) és gyenge kommunikációs szintű német (A2) nyelvtudás

– munkatapasztalat buszsofőrként

– önálló munkavégzés

– D kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés:  nettó 1650 euró / hó + nettó 40 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő pénz) + 300 euró / hó borravaló

– szállást a munkáltató az utak idejére ingyenesen biztosít hotelekben ellátással, az utak közötti idő itthon tölthető vagy kb. 20 euró / éj áron igényelhető Németországban szállás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!