Munkaajánlat

Textilipari gépkezelő és karbantartó (jelenleg nem elérhető)

Munkavégzés helye: Németország

Munkavégzés kezdete: jelenleg nem elérhető

Német partnerünknek keresünk hosszútávra németül beszélő

Textilipari gépkezelőt, gépkarbantartót

Az Ön feladatai:

– textilipari gépek kezelése

– textilipari gépek karbantartása, javítása

– munkavégzés több műszakban

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– textilipari technikus végzettség

– tapasztalat textilipari gépek kezelésében

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 13,00 euró / óra + nettó 15 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő pénz)

– szállás munkáltató által biztosított (munkavállaló fizeti utólag)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!