Munkaajánlat

Tesztvezető / Tesztpilóta

Munkavégzés helye: Németország, Ingolstadt és Regensburg környéke

Munkavégzés kezdete: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra

Tesztvezetőket

Az Ön feladatai:

– autók mechanikájának és elektronikájának tesztelése Ingolstadt közelében

– tesztanalízis elvégzése és dokumentálása

Amit Öntől várunk:

– erős kommunikációs szintű német nyelvtudás (minimum gyenge középfok)

– autószerelő, taxis vagy sofőr munkatapasztalat

– önálló munkavégzés

– B kategóriás jogosítvány, nagy vezetési tapasztalat, kifinomult vezetéstechnika

– saját autó (bejáráshoz a telephelyre)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés:  kb. nettó 1700 euró / hó (hétfőtől szombatig napi 8 órás munkavégzés 3 műszakban)

– szállás munkáltató által biztosított (350 euró / hó)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!