Munkaajánlat

Szobalány síszezonra (jelenleg nem elérhető)

Munkavégzés helye: Ausztria

Munkakezdés: december (betelt)

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk síszezonra Ausztriába

Szobalányokat

Az Ön feladata:

– szobák takarítása (ágynemű csere, teljeskörű takarítás)

– közösségi terek takarítása

– vendégekkel udvarias bánásmód

Amit Öntől várunk:

– erős, alap német nyelvtudás, azaz A2 szint minimum

– szakmai tapasztalat szobalányként

– felelősségtudatos munkavégzés

– csapatmunka

Amit nyújtunk:

– kreatív és flexibilis munkakörnyezet decembertől májusig

– osztrák munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– munkáltató által biztosított és fizetett szállás

– fizetés: kb. nettó 1200 €/hó + borravaló

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!