Munkaajánlat

SPS/PLC-Programozó

Munkavégzés helye: Németország - Rottenburg a. d. Laaber, Dingolfing, Vilsbiburg Neustadt an der Donau, stb.

Munkakezdés ideje: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba, több helyre

SPS/PLC-Programozókat

  Az Ön feladatai:

– teljesen automatizált gyártóberendezések irányítása és ellenőrzése

– berendezések biztonságos működésének biztosítása

– berendezések működésének optimalizálása

– hibadiagnosztika és dokumentáció elvégzése

– üzemeltetők, kollégák oktatása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat SPS programozásban (S7 és S5)

– szakirányú végzettség elektrotechnikai, mechatronikai vagy automatizálástechnológiai területről

– előny: saját autó (bejáráshoz)

– önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: jellemzően bruttó 12,18 euró / óra

– munkáltató által szervezett szállás (300-400 euró/ hó, mely a bérből kerül levonásra)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!