Munkaajánlat

Kőműves

Munkavégzés helye: Dél-Németország

Munka kezdete: azonnal

  Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Kőműveseket

Az Ön feladatai:

– Kőműves munkák elvégzése építkezéseken

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– munkatapasztalat kőművesként

– előny: kőműves végzettség

– saját autó bejáráshoz

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 11,30 euró / óra (tapasztalattól függően lehet magasabb) + nettó 35 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő pénz)

– szállást biztosított (munkavállaló fizeti utólag: jelenleg 16-22 euró / nap, később havonta fizetendő olcsóbb szállás lehetősége)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!