Munkaajánlat

Villás targoncavezető

Munkavégzés helye: Németország, Bayern

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk Németországba több

Villás targoncavezetőt

Az Ön feladatai:

- első - és oldalsó targonca kiszolgálása

- áruk ki - és bepakolása

- áruk komissziója

- áruk mozgatása, szállitása

Amit Öntől várunk:

- kommunikációs szintű német nyelvtudás

- ezen a területen szerzett munkatapasztalat

- saját autó bejáráshoz (ha nincs, a munkáltató 100 euró/hó ellenében tud biztosítani)

- önálló munkavégzés

- kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Amit nyújtunk:

- német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)

- hosszútávú munkalehetőség

- fizetés: 9,39 Euró Bruttó + 5,00 Euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap + német partner által biztosított szállás + heti előleg (150 – 220 euró)

- túlórázási lehetőség

- szabadság

- munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

- német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!