Munkaajánlat

Bolti Eladó Pékségben (jelenleg nem elérhető)

Munkavégzés helye: Németország, Wangen

Munkakezdés: jelenleg nem elérhető

  Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Eladót Pékségbe

Az Ön feladatai:

– pékség vevőinek kiszolgálása

Amit Öntől várunk:

– erős kommunikációképes német nyelvtudás (középszint)

– 1-2 év tapasztalat bolti eladóként

– tapasztalat kasszázásban

– önálló munkavégzés

– B kategóriás jogosítvány + előny: saját autó munkába járáshoz

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: kb. nettó 1600-2000 euró / hó (adóbesorolástól függően)

– munkáltató által biztosított szállás (munkavállaló fizeti utólag: 180 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!